W kwietniu również wybierzemy „Blog miesiąca” – druga edycja konkursu dla blogerek/ów

17/04/2010 at 10:17

Rozpoczynamy kolejną edycję konkursu „Blog miesiąca”. Tym razem nagrodą dla zwycięskiego bloga będzie:

Odciągacz bateryjno-sieciowy Swing ufundowany przez firmę INTERTOM, która jest wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim szwajcarskiego koncernu medycznego MEDELA (produkującego akcesoria ułatwiające mamom karmienie piersią).
Najnowszej generacji bateryjno – sieciowy laktator osobisty, który najlepiej odwzorowuje naturę:
dwufazowy system pracy (odciąganie szybkie i płytkie oraz wolne i głębokie) z pełną regulacją siły ssania.

Wartość nagrody: wg sewisu ceneo.pl cena laktatora w 14 sklepach wynosiła  od 468,00  zł do 569,00 zł

Zapraszam wszystkie osoby prowadzące bloga o ciąży do zgłaszania się do konkursu. w konkursie mogą brać również blogi nowo założone. Na zgłoszenia czekamy do końca kwietnia. Więcej informacji znajduje się w regulaminie poniżej.

Regulamin

  1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba posiadająca bloga, będąca aktualnie w ciąży lub jej partner lub obydwoje przyszłych rodziców.
  2. W Konkursie mogą brać udział zarówno blogi nowo powstałe, jak i założone wcześniej, nawet przed ciążą. Ocenie będą poddawane wpisy na blogu dokonane w okresie trwania Konkursu. Jeśli w danym miesiącu autorce/autorowi bloga urodzi się dziecko, również będzie nominowany do nagrody. Blog nie musi zawierać wpisów o tematyce wyłącznie dotyczącej ciąży – mogą to być również wpisy o codziennym życiu lub np. zainteresowaniach autorki/autora.W Konkursie mogą brać udział tylko blogi prowadzone w języku polskim.
  3. Zastrzegamy sobie prawo do wykluczenia bloga z Konkursu bez podania przyczyny.
  4. Zgłoszenia można dokonać wysyłając link do bloga na adres: i.lenkiewicz@przedporodem.pl. Blogi można zgłaszać do końca danego miesiąca, w którym będzie podlegał on ocenie.
  5. Potwierdzeniem, że autorka/autor bloga bierze udział w konkursie, będzie umieszczenie na swoim blogu linku www.blog.przedporodem.pl
  6. Na blogu “przedPORODEM.pl” na podstronie „Blogerki” przy blogach biorących w danym miesiącu udział w konkursie zamieścimy adnotację „ Ten blog bierze udział w konkursie na Blog Miesiąca”.
  7. Do dnia 10 następnego miesiąca, po miesiącu, który będzie podległa ocenie, wyłonimy zwycięski blog. Do zespołu oceniającego blogi będą wchodzić osoby na co dzień pracujące w Szkole Rodzenia przedPORODEM.pl

Iza Lenkiewicz – to ja, dyrektor, organizatorka szkoły rodzenia
Magda Napierała – psycholog w szkole rodzenia
Magda Liszewska – studentka medycyny, stażystka w naszej szkole rodzenia

O zwycięzcy poinformujemy na blogu „przedPORODEM.pl” – autor/autorka nie musi, jeśli sobie nie życzy, ujawniać  swojego imienia i nazwiska. Swoje dane personalne (imię i nazwisko, adres) poda tylko do naszej wiadomości, abyśmy mogli wysłać mu nagrodę.

share