Torba dla mamy OKIEDOG EQUINOX nagrodą w sierpniowej edycji konkursu na Blog Miesiąca

11/08/2011 at 10:51

Zapraszam wszystkie blogujące przyszłe mamy/ojców opisujących swoją ciążę na blogach do wzięcia udziału w konkursie na „Blog Miesiąca”. Sierpniowa edycja konkursu jest już osiemnastą z kolei! W lipcu w naszej zabawie wzięło udział 26 blogów. Część tych blogów niestety w tym miesiącu nie weźmie udziału w konkursie (tylko czy na pewno „niestety”? 😉 ). W konkursie starują co miesiąc jedynie te osoby, które są aktualnie w ciąży. Tymczasem na kilku blogach pojawiły się radosne wieści o narodzinach maluchów. Serdecznie wszystkim gratulujemy! Odebraliście już najwspanialszą nagrodę!

Na szczęście powstają kolejne blogi, bo kolejne panie zachodzą w ciążę 🙂 Mamy nadzieję, że wkrótce i one dołączą do naszej listy blogów konkursowych. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Proszę też o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem konkursu, który znajduje się na końcu tego postu.

.
W sierpniu naszym sponsorem jest firma JUFFU, która jest oficjalnym przedstawicielem firm OKIEDOG oraz DE REZE w Polsce. Z przedstawicielem firmy spotkałam się na tegorocznych Targach Moje Dziecko w Poznaniu, na których zresztą jeden z ich produktów – jeździk FROPPERotrzymał Medal Targów w kategorii Produkt Przyjazny Dziecku.

Firma prowadzi również sklep internetowy Dzieciaki-i-my.pl, w którym można zakupić wiele produktów dla dzieci oraz bardzo praktyczne i eleganckie torby dla mamy.

Jedną z tych przepięknych toreb dla mamy firma przeznaczyła na nagrodę w naszym Konkursie – model Okiedog Equinox Celeb w kolorze różowo-beżowym lub niebiesko-beżowym do wyboru. Wartość nagrody 232,00 PLN.

Firma zaoferowała dodatkowo kupony rabatowe sklepu „Dzieciaki i my” z 15 % rabatem na towary Okiedog ( torby, jeździki Fropper ) dla wszystkich uczestniczek konkursu. Kupony są ważne do końca roku. Prześlemy je drogą mailową.

EQUINOX to torby zaprojektowane dla mam, które na każdym kroku chcą zaznaczać swój życiowy entuzjazm i radość z macierzyństwa. Jasne śmiałe kolory i odważne wzory przyczynią się do tego, że każda mama będzie błyszczeć i nie pozostanie niezauważona.

Model CELEB:
• wymiary: 43 cm x 30 x 13,
• mata do przewijania z dwiema nieprzemakalnymi, zamykanymi na specjalny suwak saszetkami na mokre rzeczy,
• mata do przewijania pokryta powłoką antybakteryjną, ułatwiającą utrzymanie czystości,
• termoizolacyjne etui na butelkę, możliwość wyciągnięcia wewnętrznej powłoki termoizolacyjnej co umożliwia jej mycie,
• dodatkowa, duża, nieprzemakalna, zapinana na specjalny suwak saszetka na mokre rzeczy,
• 5 kieszeni wewnętrznych,
• 4 kieszenie zewnętrzne, w tym jedna pełniąca funkcję „strefy rodzica”, czyli kieszeni zewnętrznej zapinanej na zamek błyskawiczny przeznaczonej na klucze, telefon komórkowy lub portfel,

• klipsy umożliwiające przypięcie torby do wózka,
• 2 paski z „pętelką” oraz 1 pasek z „klipsem” umocowane we wnętrzu torby, umożliwiające przypięcie, a następnie szybkie znalezienie np.: smoczka, kluczy lub innych drobiazgów,
• torba wyłożona jasną tkaniną ułatwiającą szybkie znajdowanie nawet najdrobniejszych przedmiotów,
• torba wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału,
• możliwość prania ręcznego,
• wygodne, duże rączki, które umożliwiają również noszenie torby na ramieniu,
• pasek odblaskowy widoczny także po przypięciu torby do wózka.

Zapraszam raz jeszcze do wzięcia udziału w konkursie!

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu ukaże się 10 września w zakładce KONKURS

Regulamin konkursu

 1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba posiadająca bloga, będąca aktualnie w ciąży lub jej partner lub obydwoje przyszłych rodziców.
 2. W Konkursie mogą brać udział zarówno blogi nowo powstałe, jak i założone wcześniej, nawet przed ciążą. Ocenie będą poddawane wpisy na blogu dokonane w okresie trwania Konkursu. Jeśli w danym miesiącu autorce/autorowi bloga urodzi się dziecko, również będzie nominowany do nagrody. Blog nie musi zawierać wpisów o tematyce wyłącznie dotyczącej ciąży – mogą to być również wpisy o codziennym życiu lub np. zainteresowaniach autorki/autora.W Konkursie mogą brać udział tylko blogi prowadzone w języku polskim.
 3. Zastrzegamy sobie prawo do wykluczenia bloga z Konkursu bez podania przyczyny.
 4. Zgłoszenia można dokonać wysyłając link do bloga na adres: i.lenkiewicz@przedporodem.pl. Blogi można zgłaszać do końca danego miesiąca, w którym będzie podlegał on ocenie.
 5. Potwierdzeniem, że autorka/autor bloga bierze udział w konkursie, będzie umieszczenie na swoim blogu linku www.blog.przedporodem.pl lub widgetu.
 6. Na blogu “przedPORODEM.pl” na podstronie „Blogerki” przy blogach biorących w danym miesiącu udział w konkursie zamieścimy adnotację „ Ten blog bierze udział w konkursie na Blog Miesiąca”.
 7. Do dnia 10 następnego miesiąca, po miesiącu, który będzie podlegał ocenie, wyłonimy zwycięski blog. Do zespołu oceniającego blogi będą wchodzić osoby na co dzień pracujące w Szkole Rodzenia przedPORODEM.pl: Iza Lenkiewicz – to ja, dyrektor, organizatorka szkoły rodzenia
  Magda Napierała – psycholog w szkole rodzenia
  Magda Liszewska – studentka medycyny, stażystka w naszej szkole rodzenia
 8. Autorka zwycięskiego bloga będzie mogła, jeśli zechce, umieścić na nim znak graficzny “Blog Miesiąca – Konkurs przedPORODEM.pl

 9. O zwycięzcy poinformujemy na blogu „przedPORODEM.pl”  w zakładce “Konkurs”– autor/autorka nie musi, jeśli sobie nie życzy, ujawniać  swojego imienia i nazwiska. Swoje dane personalne (imię i nazwisko, adres) poda tylko do naszej wiadomości, abyśmy mogli wysłać jej nagrodę.
share