Szkoła Rodzenia przedPORODEM.pl

04/07/2008 at 01:14

Czy wiesz, że nie wychodząc z domu, możesz wziąć udział w zajęciach szkoły rodzenia? I możesz mieć kontakt z instruktorami i innymi uczestniczkami szkoły!

Wiele kobiet ceni sobie przygotowanie do porodu jakie daje szkoła rodzenia. Chcą wcześniej przygotować swoje ciało do wysiłku, chcą wiedzieć co będzie się z nimi działo na porodówce, jak przebiega poród, o co i kiedy mogą prosić. Chcą wcześniej wiedzieć jak postępować w połogu, czego się można spodziewać w tym okresie, zdobywają wiedzę na temat karmienie piersią i opieki nad noworodkiem. Szkoła rodzenia i zdobyte tam wiadomości uspokajają je, cenią sobie też kontakt z położną.
Są też takie, które uważają, że takie zajęcia to strata czasu i chcą zdać się na instynkt i że matka natura plus położna pokierują nimi w czasie porodu i urodzą jak wiele kobiet przed nimi. Uważają też, że lepiej nie wiedzieć co je czeka, bo wtedy mniej się denerwują.
Każda z oczekujących na dziecko może mieć własne zdanie i przygotować się lub nie, jednak finał jest nieunikniony i każda „jakoś” urodzi.
Inna sprawa: są też kobiety, które chciałyby wziąć udział w szkole rodzenia, ale z jakiegoś powodu nie mogą, np. są zbyt zapracowane, musiałyby daleko dojeżdżać, szkoła w ich mieście jest za droga i wolałyby te pieniądze wydać na wyprawkę, nie chcą chodzić same, a mąż nie może, muszą leżeć.

Jeśli należysz do tej ostatniej grupy, chciałabym Cię zaprosić do wzięcia udziału w szkole rodzenia przez internet. Wiadomo, to nie to samo co tradycyjna szkoła rodzenia, ale może to być dla Ciebie niezłe wyjście. Zapraszam Cię osobiście, gdyż jestem twórczynią koncepcji i założycielką tej szkoły. Szkołę powołałam właśnie w odpowiedzi na brak dostępności tradycyjnych szkół rodzenia dla wszystkich zainteresowanych.

Szkoła Rodzenia przedPORODEM.pl to multimedialny, trzymiesięczny kurs z nagraniami video wykładów oraz gimnastyki przygotowującej do porodu, z licznymi komentarzami i instrukcjami, fachowymi ilustracjami, animacjami. W trakcie trwania kursu możesz cały czas kontaktować się z instruktorami szkoły rodzenia: z położną, lekarzem i konsultantką laktacyjną poprzez zamknięte forum dyskusyjne oraz pocztę e-mail. Dostęp do fachowców masz jeszcze przez trzy miesiące po zakończeniu kursu. Możesz też porozmawiać z innymi uczestniczkami kursu na specjalnym forum.
Mam dużą nadzieję, że internetowa szkoła rodzenia przyciągnie wszystkie zwolenniczki świadomego przygotowania do porodu buszujące po sieci w poszukiwaniu praktycznych wskazówek na temat porodu, połogu oraz opieki nad maleństwem.
Jeśli chciałabyś zapoznać się z pełną ofertą szkoły zapraszam na stronę www.przedporodem.pl

share