Szkoła rodzenia „last minute”

16/04/2009 at 16:23

Być może twój termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Może myślałaś o tym, by zapisać się do szkoły rodzenia, ale czas jakoś szybko przeleciał i zrobiło się zbyt późno…Mam dla ciebie propozycje.

Pewnie już wiesz, że prowadzę szkołę rodzenia przez internet. Kilka miesięcy działania szkoły pokazało, że czasem byliśmy ostatnią deską ratunku. Bywało, że panie zapisywały się na kurs kilka tygodni przed porodem, bo miały nadzieję, że choć trochę skorzystają z lekcji. Poza tym miesiąc systematycznej gimnastyki, to zawsze lepiej niż zupełny jej brak. Można jeszcze poćwiczyć i oddech i relaks, a partner zdąży się jeszcze nauczyć , tak przydatnego w czasie porodu,masażu.

internetowa szkoła rodzenia przedPORODEM.plWprawdzie panie te wykonywały ćwiczenia (instruktaż na płycie DVD) przez te ostatnie tygodnie ciąży, jednak nie udawało się wtedy przerobić wszystkich lekcji przed porodem. Nowe lekcje były dotąd udostępniane raz w tygodniu, jest ich 11, tyle więc tygodni potrzebne było na przerobienie całościmateriału.

Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw tej potrzebie, tworząc dodatkowo program intensywnego kursu, który trwa niecałe 6 tygodni (dwie lekcje w tygodniu). To taka opcja szkoły rodzenia „last minute” – dla tych, które zostawiły przygotowania do porodu na ostatnią chwilę.

Oczywiście bez zmian, w stosunku do kursu standardowego, pozostaje czas dostępu do portalu e-learningowego ze wszystkimi przerobionymi lekcjami, z forum oraz internetowymi seminariami na żywo. Przez  rok można korzystać ze wszystkich zasobów kursu – po porodzie przydają się lekcje dotyczące połogu, opieki nad noworodkiem i karmienia piersią oraz nieoceniona może okazać się możliwość zadania pytań instruktorkom szkoły.

Jeśli Twój termin porodu jest coraz bliżej, a Ty jesteś pełna obaw, jak poradzisz sobie w czasie porodu, czy będziesz umiała karmić i pielęgnować malucha, chciałabyś również „dokształcić” przyszłego tatę, możesz rozważyć opcję przyspieszonego kursu w internetowej szkole. W każdym razie gorąco zapraszam.

Najbliższy termin rozpoczęcia intensywnego kursu w szkole rodzenia zaplanowaliśmy na 18 kwietnia.

Więcej informacji na temat e-learningowego kursu w szkole rodzenia oraz jego wersji przyspieszonej znajdziesz na stronie: http://przedporodem.pl

.

Inne posty na temat Szkoły Rodzenia przedPORODEM.pl

O e-learningowej szkole rodzenia w “Dzień Dobry TVN”

Polska Agencja Prasowa o e-learningowej Szkole Rodzenia przedPORODEM.pl

Szkoła Rodzenia przedPORODEM.pl w miesięczniku “M jak mama”

Ćwiczenia przygotowujące do porodu

share