Świątecznie…Przeczytaj koniecznie

22/12/2008 at 23:05

Bez względu na to, czy jesteś stałą czytelniczką mojego bloga, czy wpadasz tu raz na jakiś czas, czy może znalazłaś się tu po raz pierwszy, do Ciebie skierowane są moje serdeczne życzenia. Życzenia na święta, które niosą radość z nowego życia.

Życzę Ci wspaniałej świątecznej atmosfery, miłości bliskich, dobrego samopoczucia i dużo zdrowia dla Ciebie i rozwijającego się w Tobie Maleństwa.

Kiedy mama spodziewająca się dziecka przeżywa uczucie zadowolenia do jej krwi wydzielają się endorfiny (neurohormony szczęścia) i wtedy jej dziecko niejako jest w nich „kąpane” i samo je wytwarza. Tak więc życzę Ci dużo radości i powodów do śmiechu.

Tradycją Świąt Bożego Narodzenia jest śpiewanie kolęd. Polskie kolędy są wyjątkowo melodyjne, kojące. Dlatego śpiewaj, graj na ulubionym instrumencie lub słuchaj tych melodii, a sprawisz przyjemność swojemu dziecku i sama zrelaksujesz się.

Przyszłe święta będą już zupełnie inne. Spędzisz je razem z małym nowym członkiem Twojej rodziny. I bez względu czy urodzisz jutro, czy może za kilka miesięcy życzę  Ci dziś dobrego porodu i wielkiej satysfakcji z bycia mamą.

Izabela Lenkiewicz

Świąteczna piosenka Anny Marii Jopek „Chcę byś miał spokojne, dobre Święta”

share