Styczniowa edycja konkursu dla blogerek i blogerów piszących o ciąży

12/01/2011 at 22:18

Po raz kolejny zapraszam blogerki i blogerów opisujących czas oczekiwań na narodziny malucha w internetowym pamiętniku do udziału w konkursie na „Blog miesiąca”. Zachęcam również tych przyszłych rodziców, którzy nie mają jeszcze swojego bloga do założenia go czym prędzej i dołączenia do naszej zabawy. Co miesiąc nagradzamy jeden blog prezentem od sponsora. Tutaj można zobaczyć nagrody i blogi, które wyróżniliśmy do tej pory: Konkurs

W styczniowej edycji konkursu sponsorem jest internetowa apteka dla młodych rodziców apteczny24.pl. Firma ta zaoferowała dla blogerki/blogera, który zwycięży w konkursie, bon o wartości 160 zł na zakupy w swojej aptece.

Oferta apteki kierowana jest głównie do rodziców, zresztą tworzą ją również osoby, które są młodymi rodzicami. Dlatego mogą podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą o tym, jakie produkty są niezbędne dla mamy, taty i dziecka. Myślę więc, że nagrodzona blogerka (czy bloger) z pewnością znajdzie w niej odpowiednie dla siebie czy dziecka produkty.

Zapraszamy raz jeszcze do wzięcia udziału w konkursie!

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu ukaże się 10 lutego w zakładce KONKURS

Regulamin konkursu

 1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba posiadająca bloga, będąca aktualnie w ciąży lub jej partner lub obydwoje przyszłych rodziców.
 2. W Konkursie mogą brać udział zarówno blogi nowo powstałe, jak i założone wcześniej, nawet przed ciążą. Ocenie będą poddawane wpisy na blogu dokonane w okresie trwania Konkursu. Jeśli w danym miesiącu autorce/autorowi bloga urodzi się dziecko, również będzie nominowany do nagrody. Blog nie musi zawierać wpisów o tematyce wyłącznie dotyczącej ciąży – mogą to być również wpisy o codziennym życiu lub np. zainteresowaniach autorki/autora.W Konkursie mogą brać udział tylko blogi prowadzone w języku polskim.
 3. Zastrzegamy sobie prawo do wykluczenia bloga z Konkursu bez podania przyczyny.
 4. Zgłoszenia można dokonać wysyłając link do bloga na adres: i.lenkiewicz@przedporodem.pl. Blogi można zgłaszać do końca danego miesiąca, w którym będzie podlegał on ocenie.
 5. Potwierdzeniem, że autorka/autor bloga bierze udział w konkursie, będzie umieszczenie na swoim blogu linku www.blog.przedporodem.pl lub widgetu.
 6. Na blogu “przedPORODEM.pl” na podstronie „Blogerki” przy blogach biorących w danym miesiącu udział w konkursie zamieścimy adnotację „ Ten blog bierze udział w konkursie na Blog Miesiąca”.
 7. Do dnia 10 następnego miesiąca, po miesiącu, który będzie podlegał ocenie, wyłonimy zwycięski blog. Do zespołu oceniającego blogi będą wchodzić osoby na co dzień pracujące w Szkole Rodzenia przedPORODEM.pl: Iza Lenkiewicz – to ja, dyrektor, organizatorka szkoły rodzenia
  Magda Napierała – psycholog w szkole rodzenia
  Magda Liszewska – studentka medycyny, stażystka w naszej szkole rodzenia
 8. Autorka zwycięskiego bloga będzie mogła, jeśli zechce, umieścić na nim znak graficzny “Blog Miesiąca – Konkurs przedPORODEM.pl

 9. O zwycięzcy poinformujemy na blogu „przedPORODEM.pl”  w zakładce “Konkurs”– autor/autorka nie musi, jeśli sobie nie życzy, ujawniać  swojego imienia i nazwiska. Swoje dane personalne (imię i nazwisko, adres) poda tylko do naszej wiadomości, abyśmy mogli wysłać jej nagrodę.
share