Startujemy z lipcową edycją konkursu dla mam/ojców piszących blog o ciąży . Można wygrać bramkę ochronną Baby Dan Avantgarde Cherry

11/07/2010 at 18:57

Po raz kolejny zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na „Blog miesiąca” wszystkie osoby, które będąc w ciąży prowadzą internetowy pamiętnik z tego okresu. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz pisanie bloga, czy robisz to już od kilku miesięcy, możesz wziąć udział w zabawie. Jak co miesiąc, mamy dla zwycięzcy atrakcyjną nagrodę – tym razem jest to:

Bramka ochronna Baby Dan Avantgarde Cherry, której sponsorem jest firma Scandinavian Baby

Wartość nagrody: 269.00zł

.

.
Myślę, że w każdym domu, czy mieszkaniu, znajdzie ona zastosowanie, szczególnie, gdy maluch zacznie się poruszać samodzielnie i trudno będzie małego odkrywcę czy eksperymentatora upilnować 🙂

Bramka ma określony wymiar, ale jeśli nie będzie on pasował do konkretnego miejsca w domu, gdzie miałaby być zastosowana, można dokupić dodatkowe rozszerzenia.

Osoby chętne do udziału w konkursie, proszę o zgłoszenia na adres: i.lenkiewicz@przedporodem.pl

Listę blogów biorących udział w konkursie można znaleźć na stronie Katalogu blogów ciążowych

Więcej danych na temat nagrody:

 • 3-stopniowy mechanizm zabezpieczający przed otwarciem przez dziecko
 • Montowana rozporowo – nie wymaga wiercenia i nie pozostawi żadnych śladów po jej zdemontowaniu.
 • Wyposażona w dwa wskaźniki poprawnego montażu (w klamce i na dole bramki).
 • Pasuje do przejść o szerokości 71-78 cm, z możliwością rozszerzenia do 118 cm (po zainstalowaniu dodatkowych rozszerzeń – do kupienia w naszym sklepie).
 • Otwierana i zamykana jedną ręką.
 • Wyjątkowo mocna i stabilna.
 • Szerokie drzwiczki (57 cm) otwierają się w obie strony.
 • Odpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 24 miesięcy.
 • Pomalowana farbami nietoksycznymi.
 • Spełnia europejską normę bezpieczeństwa EN 1930:2000
 • 2 lata gwarancji

Jest konkurs, potrzebny jest regulamin:

Regulamin konkursu

 1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba posiadająca bloga, będąca aktualnie w ciąży lub jej partner lub obydwoje przyszłych rodziców.
 2. W Konkursie mogą brać udział zarówno blogi nowo powstałe, jak i założone wcześniej, nawet przed ciążą. Ocenie będą poddawane wpisy na blogu dokonane w okresie trwania Konkursu. Jeśli w danym miesiącu autorce/autorowi bloga urodzi się dziecko, również będzie nominowany do nagrody. Blog nie musi zawierać wpisów o tematyce wyłącznie dotyczącej ciąży – mogą to być również wpisy o codziennym życiu lub np. zainteresowaniach autorki/autora.W Konkursie mogą brać udział tylko blogi prowadzone w języku polskim.
 3. Zastrzegamy sobie prawo do wykluczenia bloga z Konkursu bez podania przyczyny.
 4. Zgłoszenia można dokonać wysyłając link do bloga na adres: i.lenkiewicz@przedporodem.pl. Blogi można zgłaszać do końca danego miesiąca, w którym będzie podlegał on ocenie.
 5. Potwierdzeniem, że autorka/autor bloga bierze udział w konkursie, będzie umieszczenie na swoim blogu linku www.blog.przedporodem.pl
 6. Na blogu “przedPORODEM.pl” na podstronie „Blogerki” przy blogach biorących w danym miesiącu udział w konkursie zamieścimy adnotację „ Ten blog bierze udział w konkursie na Blog Miesiąca”.
 7. Do dnia 10 następnego miesiąca, po miesiącu, który będzie podległa ocenie, wyłonimy zwycięski blog. Do zespołu oceniającego blogi będą wchodzić osoby na co dzień pracujące w Szkole Rodzenia przedPORODEM.pl: Iza Lenkiewicz – to ja, dyrektor, organizatorka szkoły rodzenia
  Magda Napierała – psycholog w szkole rodzenia
  Magda Liszewska – studentka medycyny, stażystka w naszej szkole rodzenia
 8. Autorka zwycięskiego bloga będzie mogła, jeśli zechce, umieścić na nim znak graficzny “Blog Miesiąca – Konkurs przedPORODEM.pl


 9. O zwycięzcy poinformujemy na blogu „przedPORODEM.pl” – autor/autorka nie musi, jeśli sobie nie życzy, ujawniać  swojego imienia i nazwiska. Swoje dane personalne (imię i nazwisko, adres) poda tylko do naszej wiadomości, abyśmy mogli wysłać jej nagrodę.
share