Rozpoczynamy kolejną, sierpniową edycję konkursu na „Blog miesiąca”. Do wygrania Cebuszka

11/08/2010 at 20:29

Zapraszam wszystkie blogerki lub blogerów do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu na „Blog miesiąca”. Do zabawy mogą dołączyć również zupełnie nowe blogi. Oczywiście autorką internetowego pamiętnika może być osoba będąca w ciąży lub jej mąż czy partner, albo obydwoje przyszłych rodziców. Poniżej można znaleźć regulamin konkursu.

Sponsorem nagrody jest firma CEBA. Autorka (autor) zwycięskiego bloga otrzyma Cebuszkę. Wartość nagrody: 140 zł.

Poduszka na miarę brzuszka

Samopoczucie mamy oczekującej na narodziny dziecka ma ogromny wpływ na maleństwo.

W trosce o codzienny komfort najważniejszego duetu na świecie, przygotowaliśmy Cebuszkę, czyli specjalną poduszkę, która:

• Posiada specjalistyczne wypełnienie z mikroperły styropianowej, które jest wyjątkowo trwałe nawet przy długotrwałym użytkowaniu.

• Dzięki wypełnieniu bardzo drobną atestowaną mikroperłą o średnicy od 0,5 do 1,5 mm, uzyskano efekt jakby przesypującego się piasku, dlatego cebuszka idealnie dopasowuje się do zmieniających się kształtów przyszłej mamy, poprawia codzienną jakość życia pozwalając na efektywny wypoczynek.

• Ułatwia karmienie, dzięki niej dziecko znajduje się dokładnie na wysokości piersi, czyli w pozycji, która odciąża kręgosłup mamy. Przy kilkunastu karmieniach na dobę ma to ogromne znaczenie.

• Wspomaga opiekę przy niemowlęciu. Odpowiednio uformowana cebuszka będzie służyć jako „gniazdko”, w którym bezpiecznie można położyć malucha. Doskonale nadaje się także jako podparcie podczas nauki siedzenia.

Cebuszka wykonana jest zgodnie z systemem EASY WASH, co oznacza, że pokrowiec można zdjąć, włożyć do pralki i wyprać w temperaturze 60°. Jest też absolutnie


Jest konkurs, potrzebny jest regulamin:

Regulamin konkursu

 1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba posiadająca bloga, będąca aktualnie w ciąży lub jej partner lub obydwoje przyszłych rodziców.
 2. W Konkursie mogą brać udział zarówno blogi nowo powstałe, jak i założone wcześniej, nawet przed ciążą. Ocenie będą poddawane wpisy na blogu dokonane w okresie trwania Konkursu. Jeśli w danym miesiącu autorce/autorowi bloga urodzi się dziecko, również będzie nominowany do nagrody. Blog nie musi zawierać wpisów o tematyce wyłącznie dotyczącej ciąży – mogą to być również wpisy o codziennym życiu lub np. zainteresowaniach autorki/autora.W Konkursie mogą brać udział tylko blogi prowadzone w języku polskim.
 3. Zastrzegamy sobie prawo do wykluczenia bloga z Konkursu bez podania przyczyny.
 4. Zgłoszenia można dokonać wysyłając link do bloga na adres: i.lenkiewicz@przedporodem.pl. Blogi można zgłaszać do końca danego miesiąca, w którym będzie podlegał on ocenie.
 5. Potwierdzeniem, że autorka/autor bloga bierze udział w konkursie, będzie umieszczenie na swoim blogu linku www.blog.przedporodem.pl
 6. Na blogu “przedPORODEM.pl” na podstronie „Blogerki” przy blogach biorących w danym miesiącu udział w konkursie zamieścimy adnotację „ Ten blog bierze udział w konkursie na Blog Miesiąca”.
 7. Do dnia 10 następnego miesiąca, po miesiącu, który będzie podległa ocenie, wyłonimy zwycięski blog. Do zespołu oceniającego blogi będą wchodzić osoby na co dzień pracujące w Szkole Rodzenia przedPORODEM.pl: Iza Lenkiewicz – to ja, dyrektor, organizatorka szkoły rodzenia
  Magda Napierała – psycholog w szkole rodzenia
  Magda Liszewska – studentka medycyny, stażystka w naszej szkole rodzenia
 8. Autorka zwycięskiego bloga będzie mogła, jeśli zechce, umieścić na nim znak graficzny “Blog Miesiąca – Konkurs przedPORODEM.pl

 9. O zwycięzcy poinformujemy na blogu „przedPORODEM.pl” – autor/autorka nie musi, jeśli sobie nie życzy, ujawniać  swojego imienia i nazwiska. Swoje dane personalne (imię i nazwisko, adres) poda tylko do naszej wiadomości, abyśmy mogli wysłać jej nagrodę.
share