Przyszłe mamy w akcji: Mama Glamour 2011

17/01/2011 at 12:09


Blogerka nurkaa jest młodą mamą i prowadzi bloga skierowanego przede wszystkim do przyszłych mam. Jej blog to jednak odskocznia od problemów, które pojawiają się w czasie ciąży, podejmuje tematy lżejszego kalibru – skupia się na modzie, urodzie, dbaniu o dobre samopoczucie kobiet w ciąży.

www.mamaglamour.blox.pl

Kilka dni temu nurkaa podjęła się przeprowadzenia  akcji na blogu „Mama Glamour 2011”.

„Celem akcji jest zaprezentowanie sylwetek przyszłych mam, które cieszą się każdym dniem ciąży, nie boją się modowych eksperymentów, nie poddają się stereotypowemu wizerunkowi kobiety ciężarnej, mają ochotę niebanalnie się ubierać i pięknie wyglądać, a przy tym nie tracić fortuny na ciążowe wynalazki. Chciałabym aby akcja trwała cały rok, na bieżąco będę uzupełniać posty wraz z nowymi niebanalnymi wizerunkami przyszłych mam. Zachęcam do przyłączenia się i wspierania mojej akcji wszystkie przyszłe i obecne mamy.”

W akcji wzięły już udział dwie panie: Kasia i Agnieszka, które prowadzą własne blogi o ciąży i opisują na nich m.in.(albo przede wszystkim) swoje eksperymenty z ubiorem. Oprócz zdjęć kilku wybranych stylizacji, na blogu mamaglamour  znalazły się wywiady z pierwszymi bohaterkami akcji.

Jak wziąć udział w akcji, możesz się dowiedzieć tutaj:

Gorąco popieram pomysł, życzę powodzenia w jego realizacji! A przyszłe mamy zachęcam do udziału lub choćby do śledzenia akcji.

share