Pisz bloga o ciąży w czerwcu i wygraj łóżeczko turystyczne Simplo

11/06/2010 at 00:00


Rozpoczynamy kolejna, czerwcową edycję konkursu na “Blog miesiąca”. Zapraszam wszystkie blogerki czy blogerów, którzy prowadzą blog oczekując na narodziny dziecka, zapisując na nim swoje przeżycia, myśli i zdarzenia. Również blog, który dopiero powstał w czerwcu, może przyłączyć się do zabawy. Powodzenia!

Nagrodą w czerwcowej edycji na „Blog miesiąca” jest łóżeczko turystyczne  Simplo ufundowane przez firmę Caretero (w kolorze jak na zamieszczonym poniżej obrazku).

Myślę, że to bardzo przydatna rzecz na wakacjach z dzieckiem, w pokoju hotelowym lub gdy wyjeżdżamy do dziadków.

.

Caretero Simplo

Łóżeczko turystyczne Simplo mieści się w niewielkiej torbie, a po rozłożeniu nie ustępuje w funkcjonalności tradycyjnym łóżeczkom drewnianym. Jest to proste, lekkie i łatwe w obsłudze łóżeczko.Zostało ono pozbawione większości akcesoriów na rzecz zmniejszenia rozmiarów i wagi oraz uproszczenia procesu składania i rozkładania. Posiada jednak wiele udogodnień, jak kółka z hamulcem ułatwiające przemieszczanie, boczne drzwiczki na suwak, umożliwiające starszym dzieciom samodzielne wychodzenie z łóżeczka oraz praktyczną kieszeń na akcesoria, zapinaną na rzep.


Największą zaletą tego typu łóżeczek jest ich mobilność. lekkie, łatwo je przenosić, a gdy ich nie potrzebujemy – wystarczy je złożyć i wsunąć pod łóżko lub schować do szafy. W ten sposób nie zajmują wiele miejsca. W ciągu dnia mogą być także używane jako kojec – jest to niezwykle przydatne, kiedy potrzebujemy wolnych rąk i chcemy mieć pewność, że nasza pociecha nie zrobi sobie krzywdy. Wystarczy włożyć ją do kojca wraz z ulubionymi zabawkami i maluch przez jakiś czas zajmie się sobą.

.

Regulamin konkursu

 1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba posiadająca bloga, będąca aktualnie w ciąży lub jej partner lub obydwoje przyszłych rodziców.
 2. W Konkursie mogą brać udział zarówno blogi nowo powstałe, jak i założone wcześniej, nawet przed ciążą. Ocenie będą poddawane wpisy na blogu dokonane w okresie trwania Konkursu. Jeśli w danym miesiącu autorce/autorowi bloga urodzi się dziecko, również będzie nominowany do nagrody. Blog nie musi zawierać wpisów o tematyce wyłącznie dotyczącej ciąży – mogą to być również wpisy o codziennym życiu lub np. zainteresowaniach autorki/autora.W Konkursie mogą brać udział tylko blogi prowadzone w języku polskim.
 3. Zastrzegamy sobie prawo do wykluczenia bloga z Konkursu bez podania przyczyny.
 4. Zgłoszenia można dokonać wysyłając link do bloga na adres: i.lenkiewicz@przedporodem.pl. Blogi można zgłaszać do końca danego miesiąca, w którym będzie podlegał on ocenie.
 5. Potwierdzeniem, że autorka/autor bloga bierze udział w konkursie, będzie umieszczenie na swoim blogu linku www.blog.przedporodem.pl
 6. Na blogu “przedPORODEM.pl” na podstronie „Blogerki” przy blogach biorących w danym miesiącu udział w konkursie zamieścimy adnotację „ Ten blog bierze udział w konkursie na Blog Miesiąca”.
 7. Do dnia 10 następnego miesiąca, po miesiącu, który będzie podległa ocenie, wyłonimy zwycięski blog. Do zespołu oceniającego blogi będą wchodzić osoby na co dzień pracujące w Szkole Rodzenia przedPORODEM.pl: Iza Lenkiewicz – to ja, dyrektor, organizatorka szkoły rodzenia
  Magda Napierała – psycholog w szkole rodzenia
  Magda Liszewska – studentka medycyny, stażystka w naszej szkole rodzenia
 8. Autorka zwycięskiego bloga będzie mogła, jeśli zechce, umieścić na nim znak graficzny „Blog Miesiąca – Konkurs przedPORODEM.pl

  O zwycięzcy poinformujemy na blogu „przedPORODEM.pl” – autor/autorka nie musi, jeśli sobie nie życzy, ujawniać  swojego imienia i nazwiska. Swoje dane personalne (imię i nazwisko, adres) poda tylko do naszej wiadomości, abyśmy mogli wysłać mu nagrodę.

share