O e-learningowej szkole rodzenia w „Dzień Dobry TVN”

11/02/2009 at 10:59

http://www.tarnow.pl/media/dane/ddtvn_d.jpgChciałabym przeprosić za to, że ostatnio nie odpowiadałam na komentarze. Większa niż zwykle ilość obowiązków zmusiła mnie do odłożenia na trochę zajmowanie się blogiem. Choć bardzo to lubię.

W  piątek 30 stycznia zadzwoniła do mnie Telewizja TVN i zaprosiła mnie do programu DZIEŃ DOBRY TVN na  środę 4 lutego. Program dotyczył założonej przeze mnie E-learningowej Szkoły Rodzenia przedPORODEM.pl.

W poniedziałek  z kolei, odwiedziła mnie w domu poznańska telewizja TVN, aby zrealizować materiał wstępny o szkole.

Środowy program poprowadziła Jolanta Pieńkowska i Wojciech Jagielski. Do programu została też zaproszona jedna z uczestniczek naszej szkoły – Julita z Warszawy oraz mama trójki dzieci, która uczestniczyła w tradycyjnej szkole rodzenia. Rozmowa toczyła się o tym, czy przez internet można się przygotować do porodu i opieki nad noworodkiem.

Spotkanie zaowocowało większym zainteresowaniem szkołą rodzenia, stąd ta duża ilość pracy. W dodatku musieliśmy przenieść się na większy serwer, co powodowało pewne utrudnienia w funkcjonowaniu bloga i strony w dniu 7 lutego, za co bardzo przepraszam.

Jeśli chcesz obejrzeć program zapraszam cię na stronę  DZIEŃ DOBRY TVN


share