Majowa edycja konkursu dla mam/ojców piszących blog o ciąży

12/05/2010 at 13:23

Rozpoczynamy majową edycję konkursu na „Blog miesiąca”. Każdy blog prowadzony przez jedno lub dwoje rodziców oczekujących na narodziny dziecka, można zgłosić do konkursu. Może to być również blog, na którym właśnie w maju pojawiły się pierwsze wpisy.

Nagrodą dla autorki/autora zwycięskiego bloga są dwie książki Wydawnictwa MUZA S.A.

„Ciąża. Poradnik dla rodziców” pod red. dr Anne Deans

„Opieka nad dzieckiem” – pod red. A.J.R. Watrestona

Fundatorem nagrody jest firma mediaKURSY, zajmująca się produkcją profesjonalnych kursów e-learningowych – zrealizowała m. in. kurs Szkoła Rodzenia przedPORODEM.pl

Poniżej znajduje się regulamin konkursu.

.

.

Regulamin

  1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba posiadająca bloga, będąca aktualnie w ciąży lub jej partner lub obydwoje przyszłych rodziców.
  2. W Konkursie mogą brać udział zarówno blogi nowo powstałe, jak i założone wcześniej, nawet przed ciążą. Ocenie będą poddawane wpisy na blogu dokonane w okresie trwania Konkursu. Jeśli w danym miesiącu autorce/autorowi bloga urodzi się dziecko, również będzie nominowany do nagrody. Blog nie musi zawierać wpisów o tematyce wyłącznie dotyczącej ciąży – mogą to być również wpisy o codziennym życiu lub np. zainteresowaniach autorki/autora.W Konkursie mogą brać udział tylko blogi prowadzone w języku polskim.
  3. Zastrzegamy sobie prawo do wykluczenia bloga z Konkursu bez podania przyczyny.
  4. Zgłoszenia można dokonać wysyłając link do bloga na adres: i.lenkiewicz@przedporodem.pl. Blogi można zgłaszać do końca danego miesiąca, w którym będzie podlegał on ocenie.
  5. Potwierdzeniem, że autorka/autor bloga bierze udział w konkursie, będzie umieszczenie na swoim blogu linku www.blog.przedporodem.pl
  6. Na blogu “przedPORODEM.pl” na podstronie „Blogerki” przy blogach biorących w danym miesiącu udział w konkursie zamieścimy adnotację „ Ten blog bierze udział w konkursie na Blog Miesiąca”.
  7. Do dnia 10 następnego miesiąca, po miesiącu, który będzie podległa ocenie, wyłonimy zwycięski blog. Do zespołu oceniającego blogi będą wchodzić osoby na co dzień pracujące w Szkole Rodzenia przedPORODEM.pl

Iza Lenkiewicz – to ja, dyrektor, organizatorka szkoły rodzenia
Magda Napierała – psycholog w szkole rodzenia
Magda Liszewska – studentka medycyny, stażystka w naszej szkole rodzenia

O zwycięzcy poinformujemy na blogu „przedPORODEM.pl” – autor/autorka nie musi, jeśli sobie nie życzy, ujawniać  swojego imienia i nazwiska. Swoje dane personalne (imię i nazwisko, adres) poda tylko do naszej wiadomości, abyśmy mogli wysłać mu nagrodę.

share