Inspiracje – Szafiarka w ciąży

13/07/2010 at 21:32

Blogi szafiarek cieszą się dużą popularnością wśród kobiet pragnących ubierać się niebanalnie. Szukają tam inspiracji. Szafiarka to stylistka i modelka w jednym. Uwielbia modę, ale modą się bawi. Jej szafę nie wypełniają wcale stroje znanych projektantów – wyszukują je w popularnych sieciówkach (często na wyprzedażach), w lupeksch,  na aukcjach internetowych lub nawet wymieniają się z innymi szafiarkami. Grunt to odważne, niepowtarzalne zestawienia ubrań i dodatków. Otwierają swoje szafy na widok publiczny, fotografując się w tych oryginalnych stylizacjach. Szczerze mówiąc zastanawia mnie tylko jedna sprawa – kto zwykle jest autorem tych zdjęć (często również bardzo ciekawie zaaranżowanych): partner? przyjaciółka?

„Girl power”

A co jeśli szafiarka zajdzie w ciążę? Jej styl ubierania nie ulega zmianie. Nadal eksperymentuje z modą, dopasowuje stroje do zmieniającej się sylwetki.

Wiadomo, jakie stroje oferują działy mody ciążowej w sklepach z odzieżą damską. Jeśli jest coś naprawdę ładnego, zwykle cena jest wygórowana w stosunku do podobnych ubrań nieciążowych. Poza tym w ciągu 9 miesięcy figura zmienia się nieustannie, co skutkuje potrzebą co raz to nowych części garderoby.

Szafiarka znajdzie na to radę. Pokaże jak można ubrać się i ładnie i tanio.

Ten post powstał, gdyż dziś właśnie trafiłam na blog szafiarki w ciąży. Nie mogłam się oprzeć pokusie, by nie polecić go na moim blogu. Autorka jest już na finiszu – termin porodu przypada na sierpień. Za jej zgodą publikuję tu kilka wybranych zdjęć (z różnych etapów ciąży). Gorąco jednak namawiam do zajrzenia do źródła:

W poszukiwaniu utraconego stylu (pierwsze fotografie z zarysowanym brzuszkiem pojawiły się w lutym).

.

.

.

.

„I znowu na luzie”

.

„W oczekiwaniu”

Zajrzyj do Katalogu blogów o ciąży

share