Grudniowa edycja Konkursu na Blog Miesiąca dla blogerek/ów piszących o ciąży

11/12/2011 at 23:37

Rozpoczynamy kolejną edycję Konkursu na Blog Miesiąca. Zanim napiszę o nagrodzie, jaka jest tym razem do wygrania, krótko wspomnę na czym polega nasza zabawa (szczególnie dla tych, co trafiają tu po raz pierwszy). Do udziału w konkursie co miesiąc zapraszamy blogerki (i blogerów) opisujących swoje przeżycia z okresu ciąży w internetowych pamiętnikach. W zabawie mogą wziąć udział blogi prowadzone już wcześniej, jak i te, które dopiero powstają. Po zakończeniu miesiąca wybieramy jeden blog (naszym zdaniem najciekawszy i prowadzony regularnie), który otrzymuje nagrodę od sponsora danej edycji. Jeśli chcesz dołączyć do zabawy, przeczytaj dodatkowo regulamin konkursu, który znajduje się na końcu tego postu.

.

Sponsorem nagrody w grudniowej edycji Konkursu jest firma AMY – producent zdrowej pościeli dla dzieci. AMY stawia na polskość swoich produktów i polskie surowce – całość produkcji odbywa się w Polsce. Ofertę firmy można zobaczyć na stronie www.amy.com.pl.

Firmę można znaleźć też na FB www.facebook.com/poscielAMY.

Nagrodą dla zwycięzcy konkursu będzie czteroczęściowy komplet pościeli do łóżeczka: poszewka na kołdrę, poszewka na poduszkę, ochraniacz i baldachim) do wyboru jeden z najnowszych wzorów: Love Around lub Eco12.

Wartość nagrody to 349 zł.

Model LoveAround kierowany jest do rodziców ceniących styl i elegancję. Dominują w nim odcienie szarości i beli, akcentowane kolorem czerwonym i granatowym. Pościel nawiązuje stylem do lat sześćdziesiątych i stylu folk. Zastosowano w nim uniwersalny, bardzo gruby ochraniacz do każdego wymiaru łóżka, z systemem Real Wash (pozwalającym wyprać osobno poszewki ochraniacza). Dzięki specjalnym „sakiewkom” z ociepliną, znajdujących się za ochraniaczem w łóżeczku, mamy zawsze pod ręką, butelki z pokarmem lub herbatką dla Twojego maleństwa. Dostępny jest także baldachim z moskitierą, okrywający łóżko dookoła, zamykany od góry tzw. „czapeczką” (dzięki niej dziecko chronione jest w 100% przed insektami). W pościeli zastosowano również wygodny oraz bezpieczny dla maleństwa, sposób zamykania poszewek (bez uwierających zatrzasków, guzików i zamków).

Model Eco12 – wzornictwem i kolorystyką nawiązuje do piłki nożnej, jest więc skierowany głównie do najmniejszych i nieco starszych miłośników sportu i Mistrzostw Euro 2012. Jego zalety i właściwości są takie same jak w przypadku LoveAround. Posiada on więc uniwersalny, gruby ochraniacz z systemem RealWash, sakiewki na butelki a także szczelny w 100% baldachim z moskitierą.

Oba wzory wykonane są z najwyżej jakości 100% bawełny satynowej.
LoveAround i Eco12 AMY – to polska pościel w modnym stylu. Elegancja i bezpieczeństwo dla Twojego dziecka.

Zapraszam raz jeszcze do wzięcia udziału w konkursie!

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu ukaże się 10 stycznia 2012 w zakładce KONKURS

Regulamin konkursu

 1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba posiadająca bloga, będąca aktualnie w ciąży lub jej partner lub obydwoje przyszłych rodziców.
 2. W Konkursie mogą brać udział zarówno blogi nowo powstałe, jak i założone wcześniej, nawet przed ciążą. Ocenie będą poddawane wpisy na blogu dokonane w okresie trwania Konkursu. Jeśli w danym miesiącu autorce/autorowi bloga urodzi się dziecko, również będzie nominowany do nagrody. Blog nie musi zawierać wpisów o tematyce wyłącznie dotyczącej ciąży – mogą to być również wpisy o codziennym życiu lub np. zainteresowaniach autorki/autora.W Konkursie mogą brać udział tylko blogi prowadzone w języku polskim.
 3. Zastrzegamy sobie prawo do wykluczenia bloga z Konkursu bez podania przyczyny.
 4. Zgłoszenia można dokonać wysyłając link do bloga na adres: i.lenkiewicz@przedporodem.pl. Blogi można zgłaszać do końca danego miesiąca, w którym będzie podlegał on ocenie.
 5. Potwierdzeniem, że autorka/autor bloga bierze udział w konkursie, będzie umieszczenie na swoim blogu linku www.blog.przedporodem.pl .
 6. Na blogu “przedPORODEM.pl” na podstronie „Blogerki” przy blogach biorących w danym miesiącu udział w konkursie zamieścimy adnotację „ Ten blog bierze udział w konkursie na Blog Miesiąca”.
 7. Do dnia 10 następnego miesiąca, po miesiącu, który będzie podlegał ocenie, wyłonimy zwycięski blog. Do zespołu oceniającego blogi będą wchodzić osoby na co dzień pracujące w Szkole Rodzenia przedPORODEM.pl: Iza Lenkiewicz – to ja, dyrektor, organizatorka szkoły rodzenia
  Magda Napierała – psycholog w szkole rodzenia
  Magda Liszewska – studentka medycyny, stażystka w naszej szkole rodzenia
 8. Autorka zwycięskiego bloga będzie mogła, jeśli zechce, umieścić na nim znak graficzny “Blog Miesiąca – Konkurs przedPORODEM.pl

 9. O zwycięzcy poinformujemy na blogu „przedPORODEM.pl”  w zakładce “Konkurs”– autor/autorka nie musi, jeśli sobie nie życzy, ujawniać  swojego imienia i nazwiska. Swoje dane personalne (imię i nazwisko, adres) poda tylko do naszej wiadomości, abyśmy mogli wysłać jej nagrodę.
share