Ekologiczna chusta NATI nagrodą we wrześniowej edycji na „Blog miesiąca”

11/09/2010 at 07:49

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu na „Blog miesiąca” wszystkie osoby opisujące swoją ciążę na blogu. W poprzednim miesiącu w zabawie uczestniczyło kilkanaście blogów, jednak sześć blogerek właśnie w sierpniu urodziło swoje pociechy – ich strony nie mogą już wziąć udziału w konkursie wrześniowym. Dlatego chętnie przyjmiemy kolejne blogi. Nawet te nowo założone!

Tym razem sponsorem nagrody jest firma NATIBABY. Dla autorki zwycięskiego bloga we wrześniu ufundowała Ekologiczną chustę NATI. Wartość nagrody 189 zł.

.

Chusty NATI tkane z bawełny ekologicznej są wykonane w 64% z bawełny organicznej, 36% z bawełny z certyfikatem Oeko-Tex standard 100. Chusty są bardzo mięciutkie i przyjemne w dotyku.

Są polecane zarówno dla noworodków, jak i dla starszych dzieci. Bawełna organiczna cechuje się unikatowym sposobem uprawy. Nie stosuje się w niej nawozów sztucznych ani chemicznych środków ochrony roślin, ale jedynie biodegradalne, bezpieczne dla środowiska substancje. Ekologia takiej uprawy ma wymiar nie tylko związany z ochroną środowiska naturalnego, ale także z bezpieczeństwem i zdrowym rozwojem małego dziecka, którego układ odpornościowy i hormonalny jest dużo bardziej wrażliwy na środki chemiczne niż np. dziecka w wieku szkolnym czy człowieka dorosłego.

Chusty wiązane NATI firmy NATIBABY zdobyły pierwsze miejsce w kategorii „Akcesoria dla niemowląt” w głosowaniu czytelników magazynu „Dziecko” w Plebiscycie Najlepszy Produkt dla Dziecka Roku 2008.

Jest konkurs, potrzebny jest regulamin:

Regulamin konkursu

 1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba posiadająca bloga, będąca aktualnie w ciąży lub jej partner lub obydwoje przyszłych rodziców.
 2. W Konkursie mogą brać udział zarówno blogi nowo powstałe, jak i założone wcześniej, nawet przed ciążą. Ocenie będą poddawane wpisy na blogu dokonane w okresie trwania Konkursu. Jeśli w danym miesiącu autorce/autorowi bloga urodzi się dziecko, również będzie nominowany do nagrody. Blog nie musi zawierać wpisów o tematyce wyłącznie dotyczącej ciąży – mogą to być również wpisy o codziennym życiu lub np. zainteresowaniach autorki/autora.W Konkursie mogą brać udział tylko blogi prowadzone w języku polskim.
 3. Zastrzegamy sobie prawo do wykluczenia bloga z Konkursu bez podania przyczyny.
 4. Zgłoszenia można dokonać wysyłając link do bloga na adres: i.lenkiewicz@przedporodem.pl. Blogi można zgłaszać do końca danego miesiąca, w którym będzie podlegał on ocenie.
 5. Potwierdzeniem, że autorka/autor bloga bierze udział w konkursie, będzie umieszczenie na swoim blogu linku www.blog.przedporodem.pl
 6. Na blogu “przedPORODEM.pl” na podstronie „Blogerki” przy blogach biorących w danym miesiącu udział w konkursie zamieścimy adnotację „ Ten blog bierze udział w konkursie na Blog Miesiąca”.
 7. Do dnia 10 następnego miesiąca, po miesiącu, który będzie podległa ocenie, wyłonimy zwycięski blog. Do zespołu oceniającego blogi będą wchodzić osoby na co dzień pracujące w Szkole Rodzenia przedPORODEM.pl: Iza Lenkiewicz – to ja, dyrektor, organizatorka szkoły rodzenia
  Magda Napierała – psycholog w szkole rodzenia
  Magda Liszewska – studentka medycyny, stażystka w naszej szkole rodzenia
 8. Autorka zwycięskiego bloga będzie mogła, jeśli zechce, umieścić na nim znak graficzny “Blog Miesiąca – Konkurs przedPORODEM.pl

 9. O zwycięzcy poinformujemy na blogu „przedPORODEM.pl” – autor/autorka nie musi, jeśli sobie nie życzy, ujawniać  swojego imienia i nazwiska. Swoje dane personalne (imię i nazwisko, adres) poda tylko do naszej wiadomości, abyśmy mogli wysłać jej nagrodę.
share