Darmowy internetowy kurs e-mailowy: „Czego możesz się spodziewać spodziewając się dziecka”

06/10/2008 at 01:17

Dziś dokonałam zmian na blogu. Jeśli jesteś stałą czytelniczką, to zapewne widzisz, że zmieniła się szata graficzna bloga. Wprawdzie poprzedni szablon bardzo polubiłam, ale nie spełniał on tych funkcji, które zaplanowałam dla bloga.
Dzięki zmianom mogłam w końcu uruchomić zapisy na obiecany od dawna bezpłatny poradnik e-mailowy „Czego możesz się spodziewać spodziewając się dziecka”. Tematy tego poradnika dobrane są na podstawie sondy na popularnym forum internetowym – zapytałam kobiety o najbardziej palące problemy w czasie ciąży.
Zapisując się na ten kurs e-mailowy poznasz sprawdzone metody radzenia sobie z ciążowymi dolegliwościami i będziesz mogła je zastosować, jeśli będzie taka potrzeba. Dowiesz się jakie objawy są niepokojące w ciąży i dzięki temu będziesz wiedziała kiedy trzeba koniecznie zgłosić się do lekarza, a kiedy można poczekać. Poznasz też prawdę o tym, co można w ciąży robić, a czego powinnaś się wystrzegać, dzięki czemu unikniesz niepotrzebnych dylematów.
Kolejne części poradnika będą przychodziły wtedy do ciebie co 3 dni. Zapisując się, możesz też spodziewać się dodatkowych atrakcji: może to być np. zaproszenie na internetową konferencję na żywo (webcast) na temat ciąży, porodu i karmienia piersią, mogą to być również konkursy, w których nagrodą będzie np. bezpłatny dostęp do internetowej Szkoły Rodzenia przedPORODEM.pl.
Na subskrypcję poradnika możesz się zapisać podając swój adres e-mail oraz imię w odpowiednich rubrykach.

Pozdrawiam. Jak zwykle zapytania i komentarze mile widziane.

share