Czy można czuć się seksownie będąc w ciąży? Bielizna dla ciężarnych i karmiących

21/07/2010 at 19:03

Do dzisiejszego wpisu zmobilizował mnie post blogerki maua_mee, autorki Zapiski na przyszłość.

Cytuję fragment: „Stanik do karmienia chyba ma dodatkowo odstraszać samców od karmiących samic. Zastanawiam się nad tym triumphowym, kosztuje więcej, ale nie zniekształca tak piersi, jak te magiczne trójkąty z tuffi czy canpola.”

Przyjrzyjmy się wiec, w czym może wybierać przyszła mama, jeśli ma potrzebę bieliźnianych zakupów…

Jak tylko kobiecie w ciąży zaokrągla się brzuch i dotychczas noszona bielizna zaczyna uwierać, wybiera się na poszukiwania jakiejś odpowiedniej do swojego stanu. Najczęściej w ofercie sklepów znajduje takie propozycje:

fot. 1 firma Carriwell                                                  fot. 2 firma Anita

Jak zaczyna myśleć już o zakupie stanika do karmienia, sklepy oferują jej bieliznę tego typu:

fot. 3 firma Carriwell

Jak wiadomo libido w czasie ciąży u jednych kobiet wzrasta, u innych spada. Powodów do braku zainteresowania seksem może być kilka, czasem dokuczają im ciążowe dolegliwości, często przyszłe mamy czują się po prostu nieatrakcyjne. Powyższe bieliźniane propozycje zapewne są bardzo wygodne w noszeniu, dobrej jakości – tylko jak w czymś takim poczuć się seksownie?

Na szczęście jest alternatywa dla białych zabudowanych majtek i biustonoszy. Zdarzają się coraz częściej również takie propozycje, jak poniższe, które oferuje firma HOTmilk. Firma w dodatku zawsze w swoich kampaniach reklamowych stara się udowodnić, że ciąża to nie koniecznie okres, podczas którego kobieta ma czuć się wyłącznie mamą i że jej myśli mają skupiać wyłącznie na dziecku. Pokazuje, że w ciągu tych 9 miesięcy można się czuć jak najbardziej być atrakcyjną nie tylko w oczach partnera, ale i własnych.

Poniższe propozycje biustonoszy przeznaczone są nie tylko na okres ciąży – poprzez funkcję odpinania miseczek nadają się również na okres karmienia.

Zobacz najnowszą kampanię:


.

.

.

Nie każdej z pań (może i nie do ciebie) przemawia bajkowa sceneria i sposób w jaki bielizna została przedstawiona przez modelki – bohaterki bajek. Może inna kampania tej samej firmy przypadnie wtedy do gustu:

.

Dla porównania reklama firmy Carriwell 😉

Na tym blogu znalazły się wcześniej wpisy na temat bielizny dla ciężarnych i karmiących:

Jeszcze raz o piersiach w ciąży

O stanikach dla karmiących w „Stanikomanii”

share