Ćwiczenia przygotowujące do porodu

02/09/2008 at 00:24

Od paru dni na stronie internetowej Szkoły Rodzenia przedPORODEM.pl udostępniliśmy do sprzedaży płytę DVD z ćwiczeniami przygotowującymi do porodu. Do tej pory płyta ta była wysyłana gratis jedynie uczestniczkom naszego kursu. Ćwiczenia gimnastyczne są bowiem jego integralną częścią. Dzięki instruktażowi zawartemu na filmie, panie z powodzeniem ćwiczą samodzielnie w swoich domach, o czym piszą nam w mailach.
Postanowiliśmy jednak stworzyć możliwość zakupu tej płyty, bez konieczności zapisywania się do szkoły rodzenia. Ale oczywiście, jak przystało na e-learningową szkołę, dodajemy do płyty nietypowe bonusy:

1.Dostęp do zamkniętego (tylko dla posiadaczy płyty) forum dyskusyjnego moderowanego przez instruktorów szkoły rodzenia. Na forum będziesz mogła zadać instruktorce szkoły rodzenia pytanie, dotyczące wykonywania ćwiczeń.
2.Dostęp opisu ćwiczeń – do wydruku. Oprócz opisu wszystkich ćwiczeń i znajdziesz tam również dodatkowe wskazówki. Będziesz mogła wydrukować instrukcję i korzystać z niej podczas ćwiczeń.

Poza tym, jeśli zakupisz teraz płytę DVD z ćwiczeniami, a za pewien czas zdecydujesz się na udział w kursie Szkoła Rodzenia przedPORODEM.pl i poinformujesz nas o tym w mailu, odliczymy ci kwotę wydaną na płytę od ceny kursu.

Czy chciałabyś zobaczyć fragment filmu z gimnastyką i dowiedzieć się więcej o płycie? – jeśli tak kliknij tutaj.

share