Co miesiąc jeden blog o ciąży otrzyma nagrodę – rozpoczynamy nowy konkurs

12/03/2010 at 13:04

Od pewnego czasu moim blogu powstaje „katalog blogów ciążowych”. Zgłaszają się nowe blogerki lub sama znajduję nowe blogi do zamieszczenia w katalogu – zebrało się ich już dość sporo.

Postanowiłam więc zaprosić autorki blogów o ciąży do udziału w konkursie – będziemy co miesiąc jeden blog ogłaszać „Blogiem miesiąca”. Oczywiście będą atrakcyjne nagrody.

Zachęcam do zakładania blogów – również nowo powstałe mogą brać udział w konkursie.

Po raz pierwszy „blog miesiąca” wybierzemy już w marcu. Nagrodą dla zwycięskiego bloga będzie składana wanienka The FLEXI BATH ufundowana przez firmę Mablo. Więcej na temat nagrody napiszę w następnym poście. Tutaj dodam tylko, że wanienki występują w różnych kolorach www.planetasmyka będzie możliwość wyboru. Wartość nagrody: 169 zł.

Jest konkurs, musi być i regulamin….

Regulamin

  1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba posiadająca bloga, będąca aktualnie w ciąży lub jej partner lub obydwoje przyszłych rodziców.
  2. W Konkursie mogą brać udział zarówno blogi nowo powstałe, jak i założone wcześniej, nawet przed ciążą. Ocenie będą poddawane wpisy na blogu dokonane w okresie trwania Konkursu. Jeśli w danym miesiącu autorce/autorowi bloga urodzi się dziecko, również będzie nominowany do nagrody. Blog nie musi zawierać wpisów o tematyce wyłącznie dotyczącej ciąży – mogą to być również wpisy o codziennym życiu lub np. zainteresowaniach autorki/autora.W Konkursie mogą brać udział tylko blogi prowadzone w języku polskim.
  3. Zastrzegamy sobie prawo do wykluczenia bloga z Konkursu bez podania przyczyny.
  4. Zgłoszenia można dokonać wysyłając link do bloga na adres: i.lenkiewicz@przedporodem.pl. Blogi można zgłaszać do końca danego miesiąca, w którym będzie podlegał on ocenie.
  5. Potwierdzeniem, że autorka/autor bloga bierze udział w konkursie, będzie umieszczenie na swoim blogu linku www.blog.przedporodem.pl
  6. Na blogu „przedPORODEM.pl” na podstronie „Blogerki” przy blogach biorących w danym miesiącu udział w konkursie zamieścimy adnotację „ Ten blog bierze udział w konkursie na Blog Miesiąca”.
  7. Do dnia 10 następnego miesiąca, po miesiącu, który będzie podległa ocenie, wyłonimy zwycięski blog. Do zespołu oceniającego blogi będą wchodzić osoby na co dzień pracujące w Szkole Rodzenia przedPORODEM.pl

Iza Lenkiewicz – to ja, dyrektor, organizatorka szkoły rodzenia
Magda Napierała – psycholog w szkole rodzenia
Magda Liszewska – studentka medycyny, stażystka w naszej szkole rodzenia

O zwycięscy poinformujemy na blogu „przedPORODEM.pl” – autor/autorka nie musi, jeśli sobie nie życzy, ujawniać  swojego imienia i nazwiska. Swoje dane personalne (imię i nazwisko, adres) poda tylko do naszej wiadomości, abyśmy mogli wysłać mu nagrodę.

share