Ciążowe pamiątki cz.3 – Profesjonalna sesja zdjęciowa

29/01/2009 at 02:41

Przyzwyczailiśmy się do tego, że każde szczególne wydarzenie w naszym życiu chcemy utrwalać na zdjęciach. Korzystamy wtedy bardzo często z usług profesjonalnych fotografów. Chcemy, by te fotografie były dobrej jakości, zrobione z pomysłem. Oczekujemy, aby wydobyły nasze piękno i utrwaliły na zawsze nasz niecodzienny wygląd.

Mirosław Wilczek PROMOTON

Firmy fotograficzne proponują nam coraz to nowe usługi – np. zdjęcia ślubne niewiele już par wykonuje w studio – modne stały się plenery (ogrody botaniczne, ruiny, stare chałupy itp.) Coraz więcej fotografów oferuje profesjonalną sesję zdjęciową dla kobiet w ciąży. I coraz więcej kobiet (par) z tej oferty korzysta.

Miroslaw Wilczek PROMOTON

Może zechciała byś i ty utrwalić w obiektywie ten swój niepowtarzalny wygląd. Sprawdź, co w ofercie mają okoliczne zakłady fotograficzne. Zrób wywiad wśród koleżanek, a może przejrzyj fora internetowe – może ktoś poleci ci świetnego profesjonalistę.

Mirosław Wilczek PROMOTON

Zobacz jak może wyglądać taka „ciążowa” sesja zdjęciowa”:

PROMOTON Mirosław Wilczek

KAROLINA KRUPA

ANNA Pawleta Fotografia

KIDS FOTO

Mirosław Wilczek PROMOTON

Na zamieszczenie zdjęć wyraził zgodę pan Mirosław Wilczek – firma PROMOTON. Serdecznie dziękuję.

W cyklu „Ciążowe pamiątki” możesz jeszcze przeczytać:

Ciążowe pamiątki cz.1 – Video – pamiętnik
Ciążowe pamiątki cz.2 – Gipsowy odlew brzuszka

Profesjonalnych fotografów zachęcam do linkowania w komentarzach do swoich portfolio. Może powstanie tu mini katalog ofert fotografii ciążowej (?) Proszę też o choć krótkie opisy swoich ofert.

share
Tags: