Ciążowe pamiątki cz.1 – Video – pamiętnik

22/01/2009 at 01:37

Okres ciąży to jedyny, niepowtarzalny czas w życiu kobiety. To może być unikalne 9 miesięcy, jeśli zdecyduje się na jedno dziecko. I bez względu na to, co czuła, gdy zobaczyła dwie kreski na teście, pod koniec ciąży z wielką dumą nosi swój ogromny brzuch. Choć może ta zmiana jej kształtów powoduje, że nie czuje się atrakcyjnie, to jednak otoczenie postrzega ją jako piękną.

Może warto uwiecznić ten czas i pomyśleć o pamiątce z okresu ciąży. Od dziś zaczynam nowy cykl na blogu, w którym przedstawię pomysły, które mogą zainspirować cię do stworzenia niepowtarzalnego dokumentu z tych ważnych dla ciebie 9 miesięcy. Kiedy będzie już po porodzie, może za kilka lat z chęcią poddasz się wspomnieniom.

Pomysł pierwszy nazwałam video – pamiętnik. Wymaga konsekwencji w zbieraniu materiałów 🙂 A później odpowiedniej obróbki. Można wykorzystać nagrania video ale też i zwykłe zdjęcia i stworzyć z nich prezentację. Można zlecić to fachowcowi, ale zrobienie takiej pamiątki samodzielnie da wam, przyszłym rodzicom, dużo satysfakcji i wybierzecie te ujęcia, które najbardziej do was przemawiają,

Wybrałam dla przykładu dwie takie „ciążowe prezentacje” – jedna trochę sentymentalna, a druga z poczuciem humoru.

share