Autorka bloga, który zwycięży w listopadowej edycji konkursu na „Blog miesiąca”, wygodnie się wyśpi :)

11/11/2010 at 12:15

Po raz kolejny zapraszamy do zabawy blogerki/blogerów piszących o ciąży. Zachęcamy również te osoby, które prowadzą takie blogi, a do tej pory zdecydowali się na udział w konkursie na „Blog miesiąca”, by w końcu do nas dołączyli 😉  Zachęcamy też do zakładania nowych blogów, obojętnie na jakim etapie ciąży jesteście, przekonacie się jakie to wciągające. Dodatkowo będzie świetna pamiątka. A może uda się coś wygrać w naszym konkursie…. Życzę powodzenia 🙂

.

Nagrodą w listopadowej edycji konkursu będzie Senmata® unikalna poduszka do spania dla kobiet w ciąży. Unikalna dlatego, że składa się z kilku odrębnych segmentów i komór i dzięki temu można dopasowywać ją do własnych potrzeb i wygody, przekładając odpowiednio wypełnienie w dowolne miejsce poduszki. Dodam jeszcze, że choć poduszka zalecana jest dla ciężarnej, jestem przekonana, że świetnie sprawdzi się podczas karmienia piersią na leżąco. Wystarczy wtedy ująć nieco wypełnienia w miejscu, gdzie wcześniej było podparcie dla brzucha oraz na wysokości piersi, a dodać pod głowę. Można też przełożyć poduszkę na drugą stronę i podpierać nią plecy, zapobiegnie to przeciążeniom kręgosłupa. Gwarantuję też , że będzie bardzo wygodnie 🙂

Pisałam o Senmacie® wiele miesięcy temu na bloguzachęcam do przeczytania artykułu. Jeszcze więcej szczegółowych informacji można uzyskać na stronie producenta www.senmata.pl

Wartość nagrody: 199,00zł. Blogerka, która wygra Senmatę®, będzie mogła wybrać sobie jej kolor z dostępnych aktualnie w magazynie producenta.

.

Proponuję obejrzenie nagrania programu „Pytanie na śniadanie” o sposobach na dobry sen w ciąży. Bohaterką jest m. in. Senmata®.

Zapraszamy raz jeszcze do wzięcia udziału w konkursie!

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu ukaże się 10 grudnia w zakładce KONKURS

Regulamin konkursu

 1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba posiadająca bloga, będąca aktualnie w ciąży lub jej partner lub obydwoje przyszłych rodziców.
 2. W Konkursie mogą brać udział zarówno blogi nowo powstałe, jak i założone wcześniej, nawet przed ciążą. Ocenie będą poddawane wpisy na blogu dokonane w okresie trwania Konkursu. Jeśli w danym miesiącu autorce/autorowi bloga urodzi się dziecko, również będzie nominowany do nagrody. Blog nie musi zawierać wpisów o tematyce wyłącznie dotyczącej ciąży – mogą to być również wpisy o codziennym życiu lub np. zainteresowaniach autorki/autora.W Konkursie mogą brać udział tylko blogi prowadzone w języku polskim.
 3. Zastrzegamy sobie prawo do wykluczenia bloga z Konkursu bez podania przyczyny.
 4. Zgłoszenia można dokonać wysyłając link do bloga na adres: i.lenkiewicz@przedporodem.pl. Blogi można zgłaszać do końca danego miesiąca, w którym będzie podlegał on ocenie.
 5. Potwierdzeniem, że autorka/autor bloga bierze udział w konkursie, będzie umieszczenie na swoim blogu linku www.blog.przedporodem.pl lub widgetu.
 6. Na blogu “przedPORODEM.pl” na podstronie „Blogerki” przy blogach biorących w danym miesiącu udział w konkursie zamieścimy adnotację „ Ten blog bierze udział w konkursie na Blog Miesiąca”.
 7. Do dnia 10 następnego miesiąca, po miesiącu, który będzie podległa ocenie, wyłonimy zwycięski blog. Do zespołu oceniającego blogi będą wchodzić osoby na co dzień pracujące w Szkole Rodzenia przedPORODEM.pl: Iza Lenkiewicz – to ja, dyrektor, organizatorka szkoły rodzenia
  Magda Napierała – psycholog w szkole rodzenia
  Magda Liszewska – studentka medycyny, stażystka w naszej szkole rodzenia
 8. Autorka zwycięskiego bloga będzie mogła, jeśli zechce, umieścić na nim znak graficzny “Blog Miesiąca – Konkurs przedPORODEM.pl

 9. O zwycięzcy poinformujemy na blogu „przedPORODEM.pl”  w zakładce “Konkurs”– autor/autorka nie musi, jeśli sobie nie życzy, ujawniać  swojego imienia i nazwiska. Swoje dane personalne (imię i nazwisko, adres) poda tylko do naszej wiadomości, abyśmy mogli wysłać jej nagrodę.
share